8 склянок води. Як і чому?

Хто не хотів би мати здорову шкіру, блискучі очі, сильні волосся і струнку фігуру?
Причин, за якими рекомендується пити становить близько 8 склянок чистої води в день, набагато більше. Вода також впливає на мозок і наш настрій…

Коли ми зневоднені, ми відчуваємо проблеми з концентрацією уваги. Гірше того, ми стаємо менш продуктивними і сонливими. А також – дратівливими. Ми не можемо усвідомлювати бажання, але наше тіло вже бореться з надлишком токсинів. Тому важливо пити чисту воду. І не менш важливим є те, як ми її п’ємо.

Почніть свій день зі склянки води

Стакан води в голодному стані сприятливо впливає на функціонування організму – очищає шлунково-кишковий тракт і покращує травлення. Також підтримує відновлення організму.

Ковток води в проміжках між прийомами їжі

Питна вода безпосередньо до і після їжі шкодить травним процесам. Лікарі рекомендують не пити, принаймні за півгодини до їжі і через півтори години після їжі. До недавнього часу здорова звичка прийому склянки води на обід йде у медичне минуле.

Пити невеликими ковтками

Прийом великої кількості води в момент навантаження впливає на нирки. Ми можемо бути впевнені, що вся вода буде проходити через тіло. Якщо ми хочемо, щоб ефективно втамувати спрагу, ми повинні пити воду невеликими порціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *