П’єш воду і худнеш

Чи це можливо? Ми знаємо, що дієти з достатнім питвом мають важливе значення. Якщо не потурбуватися про це, то можна розраховувати на потужний зворотний ефект. Але вода сама по собі є ефективним засобом при схудненні. Ось деякі факти:

1. Зневоднений організм насилу переварює жир.
Завдяки воді ми краще переносимо фізичні навантаження. Під час дієти, коли ми різко зменшити кількість калорій, особливо вуглеводів, організм бере глікоген з м’язів і звільняє його з допомогою транспортування водою. Ми втрачаємо вагу, але в основному у вигляді води, а не жиру.

2. Пити багато води, зменшити споживання калорій
Потрібно пити дві склянки за півгодини до їжі для того, щоб з’їсти на 75-90 калорій менше.

3. Вода виводить токсини з організму
Занадто велика кількість токсинів, які негативно впливають на здоров’я, дуже часто проявляється у вигляді ослабленою, погіршення самопочуття, а також проблем зі шкірою обличчя. Регулярне вживання води впливає на очищення організму.

4. Вода впливає на швидкість метаболізму
Вода регулює процеси, пов’язані з поглинанням, метаболізмом і виведенням з організму речовин, в тому числі спалюванням жиру. Коротше кажучи, при постійному пиття, ми прискорюємо швидкість спалювання калорій.

5. Джерело мінералів для гарного настрою
Щоденний раціон харчування повинен забезпечити наш організм потрібною кількістю мікро- та макроелементів. Мінерали грають важливу роль в нашому організмі, відповідаючи, зокрема, за належне функціонування серця, м’язів, нервової системи. Забезпечення добовою нормою електролітів дасть нам відчуття безтурботності і радості, що, безсумнівно, допоможе нам в боротьбі проти зайвих кілограмів.

6. І все ж ми можемо втратити вагу з питною водою?
Відповідь – ТАК, якщо це холодна вода. Для спалювання калорій це явище термогенеза. Організм «нагріває» питну воду до температури тіла, а це додаткові зусилля і витрати енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *