REDOX, або коли «негативний» означає «здоровий»

Показник ОВП — він же REDOX-потенціал — окислювально-відновний потенціал води. Чим він вищий, тим воді більш кисла. Негативний ОВП означає, що вода працює як антиоксидант, який захищає нас від вільних радикалів.

Вільні радикали атакують білки, з яких ми складаються, пошкоджують клітинні мембрани, і навіть нашу ДНК. Таким чином, вони не тільки прискорюють процес старіння, а й призводять до неправильного функціонування клітин. Це, в свою чергу, лежить в основі багатьох захворювань, таких як рак, діабет, ретинопатія (пошкодження кровоносних судин сітківки), атеросклероз, ревматоїдний артрит і хвороба Альцгеймера.

ОВП всередині нашого тіла негативна і становить в середньому від -200 мВ. У той же час, водопровідна вода, вода в пляшках і безалкогольні напої є джерелом вільних радикалів, тому що вони мають окислювальний характер. Їх ОВП зазвичай становить від +150 до +250 мВ, і наше власне тіло повинно використовувати свою життєву енергію для того, щоб зменшити їх окислювально-відновний потенціал.

Якщо ми хочемо захистити від шкідливої ​​дії вільних радикалів, ми повинні пити воду, яка має значення ОВП близько чи своєю суттю порушують, яким володіє наш організм. ОВП води буде негативним, якщо ми будемо використовувати фільтр-картридж Redox.

Це найприродніший і економічний спосіб для зміцнення нашого організму.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *