Solar City запускає новий проект: свої сонячні панелі + Tesla PowerWall + термостат Nest від Alphabet для управління енергією і зменшення залежності від мережі

Solar City запускає новий проект: свої сонячні панелі + Tesla PowerWall + термостат Nest від Alphabet для управління енергією і зменшення залежності від мережі
Сонячний інсталятор SolarCity оголосив на цьому тижні про новий пакет, що об’єднує сонячні панелі, акумуляторні батареї, розумні електричні водонагрівачі і термостат Nest, щоб “перешкоджати витоку енергії назад у мережу”, говорить компанія в новому прес-релізі.

Система, названа ‘Розумна енергія будинку’ ( ‘Smart Energy Home’), буде спочатку пропонуватися на Гаваях, де у SolarCity були раніше проблеми з місцевими електроенергетичними компаніями.

У минулому клієнти SolarCity на Гаваях повідомляли про труднощі, що виникають при з’єднанні їх фотогальванічних систем з мережею Hawaiian Electric Co., яка створила напружені відносини між цими двома компаніями.

Після оголошення Tesla Energy про початок масового виробництва PowerWall, SolarCity заявила, що буде використовувати ці акумулятори, щоб дати можливість домовласникам на Гаваях частково відмовитися від користування мережею вже в 2016 році.

Хоча SolarCity не говорить явно, що нова система ‘Smart Energy Home’ може дати можливість користуватися електроенергією «У літаку». Однак при цьому компанія ясно заявляє, що мета нової системи полягає в тому, щоб зменшити залежність від мережі, автоматично змінивши енергетичне використання, засноване на доступному запасі сонячної енергії.

Це ще один крок до системи абсолютної енергетичної незалежності.
Вся система буде працювати в автоматичному режимі і може контролюватися за допомогою програми SolarCity. Інтелектуальний електричний водонагрівач буде використовувати сонячну енергію від сонячних фотоелектричних панелей для нагрівання води протягом дня і зберігати її для подальшого використання в домашніх умовах. У той час як Тесла PowerWall буде зберігати надлишкову енергію від сонячних панелей, термостат Nest буде в змозі управляти нею в нічний час.

Клієнти можуть вибрати для установки більш одного акумулятора Тесла PowerWall в залежності від площі будинку. SolarCity каже, що вона вже почала приймати попередні замовлення від приватних клієнтів на Гаваях для ‘Smart Energy Home’.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *