Інтернет-маркет зелених технологій

KomfortTech.com.ua – інтернет-маркет, який покликаний надати вибір європейських товарів області зелених технологій. Перше і основне спрямування – фільтри для води. Першим реалізованим товаром були німецькі фільтри для води Bluefilters. Пізніше в асортимент розширився – додалися фільтри для свердловин і польські системи зворотного осмосу. Зараз KomfortTech пропонує своїм покупцям найширший вибір сучасних фільтрів для води: питні системи (зворотний осмос), пом’якшувачі для квартир, пом’якшувачі для свердловин, знезалізувачі, комплексне очищення. Також у нас Ви можете знайти готові, вже реалізовані комплексні рішення. Особливу увагу слід приділити європейським новинок – моделям Bregus та Multifilters. Ці фільтри широке поширені як в Європі, так вже й в Україні завдяки своїй малогабаритності та економності. Фільтри для отримання питної води представлені вже трьома покоління: класичні системи зворотного осмосу першого покоління Eko-line і PAqua, другого покоління – Bluefilters і новинкою від інженерів німецької компанії Bregus – осмоси третього покоління Bregus ProTech та Bregus Alkaline. KomfortTech часто влаштовує святкові акції, знижки на пом’якшувачі, питні системи і змінні елементи.

Другий напрямок – сонячні колектори. Це пристрої для збору теплової енергії Сонця, яку переносять видимим світлом і коротким інфрачервоним випромінюванням. Завдяки сонячним колекторам будинок чи підприємство забезпечується гарячим водопостачанням та опаленням. Сонячна енергія безкоштовна та доступна круглий рік, а самі технології отримання тепла з допомогою сонячної енергії є екологічно чистими. Переваги вакуумних колекторів – низькі тепловтрати, високий ККД, працездатність навіть у найлютіші морози, швидкий вихід на максимальну потужність, вакуумна труба фокусує сонячну енергію на теплоуловітель протягом всього сонячного дня, низька парусність і зручний монтаж. Вакуум в трубках робить колектор незалежним від температури навколишнього середовища. Такі колектори здатні довести воду до кипіння навіть при -30 градусах Цельсія. Колектор можна оснастити контролером з Ethernet-гніздом і підключити до локальної комп’ютерної мережі, що дозволяє контролювати роботу колектора дистанційно. Ще одна новинка від уже згаданої німецької компанії Bregus – вакуумні колектори з трубкою 70 мм в діаметрі. Дане нововведення істотно збільшує продуктивність вакуумного колектора і дозволяє користуватися результатами його роботи навіть в похмуру погоду.

Завдяки Інтернет-маркету KomfortTech.com.ua Ви можете ознайомитися, отримати консультацію та придбати товари зелених технологій, піклуючись про себе, своїх рідних і близьких людей, про своє житло або підшефне підприємство. Зелені технології – це не тільки зниження негативного впливу на навколишнє середовище, це ще й економія коштів, незалежність від постачань обмежених ресурсів, розвиток нових поновлюваних джерел енергії. Це шлях до досконалості.

Доставку малогабаритного товару в будь-яке місто України здійснюються за допомогою транспортних служб доставок Нова Пошта, Делівері, Інтайм та інших. Доставка і монтаж сонячних колекторів і великих фільтрів попередньо обговорюється окремо при замовленні.

Ми раді вітати Вас на сторінках нашого інтернет-маркету, дякуємо Вам за проявлену зацікавленість до зелених технологій і сподіваємося на довгу та плідну співпрацю!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *