Розпочато практичну експлуатація батарей Тесла Powerwall

Продукція TeslaMotors нарешті отримує точку опори в будинках громадян, оскільки комунальне підприємство штату Вермонт Green Mountain Power стало першим, хто запропонує батареї #Powerwall своїм клієнтам.

Минулого четверга представник Green Mountain Power заявив, що у їхніх клієнтів у Вермонті тепер є можливість придбати акумулятори Тесла Powerwall, які дозволять резервувати електроенергію від сонячних батарей або від міської мережі, коли розцінки на неї будуть низькими.

Green Mountain Power, яка обслуговує приблизно 265,000 побутових і корпоративних клієнтів у Вермонті, вважає, що батарея також допоможе знизити пікове навантаження на побутову мережу.
Генеральний директор Green Mountain Power Мері Пауелл (Mary Powell) сказала у своїй заяві, щоЦеперемикач гри, який допоможе значно посилити фактор сонячної енергії“.

Нова батарея Тесла дебютувала у квітні як частина її енергетичного бізнесу, який також включає батареї для електромобілів і зростаюче безліч інших напрямків її використання.

Powerwall застосовує технологію літійіонного акумулятора, яку Тесла використовує в своїх автомобілях. Автомобілебудівник стверджує на своєму вебсайті, що Powerwall автоматизований і не вимагає ніякого обслуговування. Модель Powerwall на 7 кіловат*год для побутового застосування варто 3,000 $. Тесла також пропонує моделі більш високої потужності для компаній та промислового використання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *