Нові статті
  • 5 фактів про питну… Сьогодні ми підготували для Вас кілька цікавих і навіть жахливих фактів про нашу питну воду. Можливо, вони змусять нас задуматися що ж ми п'ємо. 1.🚱…
  • Для здоров’я та краси Тіло людини приблизно на 70% складається з води і кожна її крапля впливає на наш організм. При правильній фільтрації отримуємо вдома власне джерело води, який:…
  • REDOX, або коли “негативний”… Показник ОВП - він же REDOX-потенціал - окислювально-відновний потенціал води. Чим він вищий, тим воді більш кисла. Негативний ОВП означає, що вода працює як антиоксидант,…
  • П’єш воду і худнеш Чи це можливо? Ми знаємо, що дієти з достатнім питвом мають важливе значення. Якщо не потурбуватися про це, то можна розраховувати на потужний зворотний ефект.…
  • 20 причин, чому ви… Чиста вода з правильним балансом мінералів і рН - шлях до здоров'я. Регулярне пиття «виліковує» від багатьох захворювань, частою причиною яких є постійне зневодненням. Ось…
Статті

Тесла планує випустити друге покоління PowerWall

MX8l6TGIbyE

Як стало відомо, протягом літа 2016 року енергетичний підрозділ Теsla Motors Inc. компанія Tesla Energy com., планує налагодити виробництво другого покоління своєї домашньої системи акумулювання енергії Powerwall.

Генеральний директор Теsla Ілон Маск в своєму недавньому виступі перед власниками Тесла в Парижі сказав: “Ми розробили другу версію Powerwall. Можливо в липні або серпні цього року Ви побачите ці зміни і наші подальші кроки в розширенні можливостей цієї системи “.

У жовтні 2015 компанія перемістила лінію збірки цих акумуляторів зі своєю фабрики у Фрімонті на «Gigafactory 1» в Неваді. З тих пір йшов повільний ріст обсягу виробництва з тим, щоб почати масовий випуск в початку 2016.
Вибір часу випуску другого покоління Powerwall міг збігтися з початком виробництва гальванічного елемента на Gigafactory, який, як очікують, буде неможливим протягом другої половини року. Тесла зробить гальванічні елементи з “помірними поліпшеннями” технології в порівнянні з поточними, виробленими Panasonic.

Автомобілебудівник в даний час використовує гальванічні елементи «окис алюмінію-кобальт- нікель» (ред.- NCA – Lithium Nickel Cobalt Aluminum Oxide -LiNiCoAlO2) для своїх транспортних засобів і акумуляторних батарей резервного живлення Powerwall на 10 кВт · год. Для Powerwall на 7 кВт · год компанія використовує елементи «марганцец- окис кобальта- нікель» (ред.- NMC- Lithium Nickel Manganese Cobalt Oxide -LiNiMnCoO2), у яких, як правило, є більший життєвий цикл, але менше щільність енергії.

Тесла не розкриває інформації про гальванічних елементах, які вона планує виробляти у співпраці з Panasonic на Gigafactory і Маск не уточнював, які саме будуть поліпшення у другого покоління Powerwall. Можливо це буде збільшення вихідної потужності і подовження життєвого циклу.

Маск також додав, що у компанії є “багато напрацювань у стадії реалізації” і по Powerwall і по Powerpack, і вони спостерігають “дуже хороші результати”.

eyE_K0pXYHE

За минулі кілька тижнів повідомлялося про декілька нових енергетичних проектах Тесла:

Перший акумулятор Powerwall для житлового використання в Австралії був встановлений минулого тижня в Сіднейському передмісті. Нік Пфіцнера (Nick Pfitzner) був одним з перших, хто уклав договір на установку з Natural Solar, офіційним енергетичним дистриб’ютором Тесла, і сім’я Пфіцнера нарешті отримала їх домашню акумуляторну батарею на цьому тижні. Потужністю на 7кВт / ч в зв’язці з сонячними панелями і інвертором вона їм обійшлася в $ 13,000 AUD ($ 9,200 USD).

Тесла продає свої домашні акумуляторні батареї в Австралії через Origin, найбільшу енергорозподільчих компаній в країні, і інсталятора енергоустановок Natural Solar. У Австралії вже сьогодні найвище проникнення сонячних технологій на душу населення в світі. Їх використовують 15% або 1.5 мільйона домашніх господарств по всій країні. При цьому тарифи на електрику в Австралії одні з найвищих в світі.

wETF2Fy3Pco

Так само Sprig Electric недавно оголосила деталі свого проекту по монтажу споживачеві 5-й блоків Tesla PowerPack на даху головного офісу data-центру в Сан-Хосе. Система включає: 1177 сонячних батарей, які закривають 1858 квадратних метрів даху будівлі, і 5-ть комплектів Тесла Powerpack ємністю 500 кВт · год і потужністю 250 кВт. Підрядник стверджує, що нова система “скоротить енергетичні витрати будівлі на 80-95%”.

Leave a Reply

KomfortTech
%d bloggers like this: